960-001063
LOGITECH
€ 18,44
Inclusief belasting
€ 15,24 Exclusief belasting

Inclusief € 0,30 voor ecotaks

Aantal
17 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
960-001063
17 Items

Datasheet

Poids
75 g
Hauteur
72.91 mm
Largeur
31.91 mm
Épaisseur
66.64 mm
Longueur
1.5 m
Résolution maximale
720p, 30 ips
Caméra méga pixel
0.9
Type de mise au point
mise au point fixe
Type d’objectif
Plastique
Microphone intégré
Mono
Portée du micro
Jusqu’à 1 m
Champ de vision diagonal
55°

Specifieke referenties

ean13
5099206064201
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: BNEEMP

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 26,61
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: BNEBUC

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 105,62
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: BNEQDOC515

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 112,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: AC8328

Merk: ACT

(0)
€ 76,30
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMBPTAP001

Merk: 3M

(0)
€ 39,88
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: BNEU960V2BE

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 99,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: AC1510

Merk: ACT

(0)
€ 10,67
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: AC1600

Merk: ACT

(0)
€ 16,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 90MP04B0-BPUA00

Merk: ASUS

(0)
€ 51,20
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: BNEU960V2US

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 99,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: CMPF238W9B

Merk: 3M

(0)
€ 109,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: LAPTOP-RISER-BAR

Merk: STARTECH.COM

(0)
€ 40,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36

Referentie: 956-000052

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 983

Caracteristiques techniques

Résolution maximale720p, 30 ips
Caméra méga pixel0.9
Type de mise au pointmise au point fixe
Type d’objectifPlastique
Microphone intégréMono
Portée du microJusqu’à 1 m
Champ de vision diagonal55°
Hauteur72.91 mm
Largeur31.91 mm
Épaisseur66.64 mm
Poids75 g
Longueur1.5 m
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook