945-000009
LOGITECH
€ 86,35
Inclusief belasting
€ 71,36 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
13 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
945-000009
13 Items

Datasheet

Poids
392 g
572 g
Type de connexion
USB
Hauteur
8.4 cm
Largeur
5.7 cm
Longueur
1.8 m
28.2 cm
Rétroéclairage
Non
Protocole USB
USB 2.0
Vitesse USB
Pleine vitesse
Témoins lumineux (LED)
Non
Écran LCD
Oui
Ports USB (intégrés)
Non

Specifieke referenties

ean13
5099206069831
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: RS17

Merk: Moza Racing

(0)
€ 18,61
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 42
Niet op voorraad

Referentie: FORCE GC300 WIRELESS WHITE

Merk: MSI

(0)
€ 23,04
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 945-000062

Merk: LOGITECH

(0)
€ 237,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 25
Nieuw

Referentie: RS12

Merk: Moza Racing

(0)
€ 45,40
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 60
Niet op voorraad

Referentie: 90GC01D0-BGP000

Merk: ASUS

(0)
€ 59,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: RS22

Merk: Moza Racing

(0)
€ 35,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 168

Referentie: JVAMUL00152

Merk: LEXIP

(0)
€ 23,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: S10-04G0120-EC4

Merk: MSI

(0)
€ 21,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 945-000014

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,64
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: ITLOGSHIFTER

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,01
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 801

Referentie: RS032

Merk: Moza Racing

(0)
€ 47,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 185

Referentie: RS069

Merk: Moza Racing

(0)
€ 22,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 249
Niet op voorraad

Referentie: JVAMUL00150

Merk: LEXIP

(0)
€ 23,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Type de connexionUSB
Protocole USBUSB 2.0
Vitesse USBPleine vitesse
Témoins lumineux (LED)Non
Écran LCDOui
Ports USB (intégrés)Non
RétroéclairageNon
Hauteur8.4 cm
Largeur5.7 cm
Longueur28.2 cm
Poids572 g
Poids392 g
Longueur1.8 m
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook