• Nieuw

920-003735
LOGITECH
€ 23,93
Inclusief belasting
€ 19,78 Exclusief belasting
Aantal
16 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-003735
16 Items

Datasheet

Poids
498 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Batterie
2 piles AAA (incluses)
24 mois
Hauteur
5.87 mm
Largeur
441.5 mm
Épaisseur
18 mm
Plastiques noirs
38% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206032828
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 8T6M1AA#AC0

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 67,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: KB522-BK-BEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,68
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 37
Niet op voorraad

Referentie: 664R5AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM4X31R64351

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-010780

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: 4X31R64438

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,28
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54

Referentie: 920-011590

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103

Referentie: CM4Y41R64672

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 125
Niet op voorraad

Referentie: 920-011811

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: MQDP3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 49

Referentie: CMKM7120WGYBEL

Merk: DELL

(0)
€ 47,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 50

Referentie: 8T6M2AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 38,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: ITHP7E755AAABB

Merk: HP

(0)
€ 124,54
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: CMK75401WW

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 83,79
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: CMKB700GYRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 58,31
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012136

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,52
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Batterie24 mois
Batterie2 piles AAA (incluses)
Plastiques noirs38% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur5.87 mm
Largeur441.5 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook