• Niet op voorraad

ITLOBRIO300GR
LOGITECH
€ 67,55
Inclusief belasting
€ 55,83 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
ITLOBRIO300GR

Datasheet

Poids
74.6 g
Hauteur
65.63 mm
Largeur
53.1 mm
Épaisseur
45 mm
Longueur
1.5 m
Type de mise au point
mise au point fixe
Type d’objectif
objectif Logi personnalisé à 4 éléments avec traitement antireflet
Champ de vision diagonal
70°
Mégapixels de la caméra
2MP
Zoom matériel
Zoom numérique x1

Specifieke referenties

ean13
5099206104938
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITLOBRIO100GR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: CM77P41AA

Merk: HP

(0)
€ 416,66
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM77P36AA

Merk: HP

(0)
€ 198,66
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 74

Referentie: CM874P5AA

Merk: HP

(0)
€ 35,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CM77P35AA

Merk: HP

(0)
€ 169,92
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 135

Referentie: CM849B6AAABB

Merk: HP

(0)
€ 647,13
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: CMR9861613EUB2

Merk: BARCO

(0)
€ 3.068,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 444

Referentie: CM12XH0008MB

Merk: LENOVO

(0)
€ 1.717,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CM772C5AA

Merk: HP

(0)
€ 198,66
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 147
Niet op voorraad

Referentie: CM874P6AA

Merk: HP

(0)
€ 95,67
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMA4MA3AAAC3

Merk: POLY

(0)
€ 7.194,60
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: ITLOC922

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM53X27AA

Merk: HP

(0)
€ 33,98
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: CM830A1AA

Merk: HP

(0)
€ 715,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: CM8L532AA

Merk: HP

(0)
€ 77,55
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: AC8370

Merk: ACT

(0)
€ 187,05
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Mégapixels de la caméra2MP
Champ de vision diagonal70°
Zoom matérielZoom numérique x1
Type de mise au pointmise au point fixe
Type d’objectifobjectif Logi personnalisé à 4 éléments avec traitement antireflet
Hauteur65.63 mm
Largeur53.1 mm
Épaisseur45 mm
Poids74.6 g
Longueur1.5 m
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook