ITLOZ407
LOGITECH
€ 105,94
Inclusief belasting
€ 87,55 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
1 Item

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
ITLOZ407
1 Item

Datasheet

Poids
51.8 g
389.6 g
2450.6 g
Bluetooth
5.0
Hauteur
29.4 mm
199.9 mm
240 mm
Largeur
93.9 mm
234 mm
Épaisseur
85.2 mm
180 mm
Commandes
Boutons alimentation, volume, réglage des basses, mise en sourdine, réactivation du son, avance, retour, couplage Bluetooth, changement de source, etc., sur la commande sans fil.
Puissance de crête (watts)
80W
Puissance totale (watts RMS)
40 W
Entrée 3,5 mm
1
Caisson de basses
20W
Satellites
2 x 10W
Entrée micro-USB
1
Diamètre
69.9 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206093263
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: CM06160585

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 71,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: AC8343

Merk: ACT

(0)
€ 177,58
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: BNEEBL

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 647,34
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: CMSP325EMEA

Merk: DELL

(0)
€ 84,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: TSXLXMP0002

Merk: LEXIP

(0)
€ 19,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: FTRST1

Merk: STARTECH.COM

(0)
€ 46,88
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CM46110185

Merk: DELL

(0)
€ 39,28
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: BNEBULH

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 79,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Nieuw

Referentie: 90MP00K3-B0UA00

Merk: ASUS

(0)
€ 43,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: ITHXPULSEMATM

Merk: HYPERX

(0)
€ 10,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: CMASF141WEU

Merk: TARGUS

(0)
€ 37,79
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 956-000053

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 142
Niet op voorraad

Referentie: CM05489131

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 134,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR23395

Merk: TRUST

(0)
€ 34,87
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Caracteristiques techniques

Puissance de crête (watts)80W
Puissance totale (watts RMS)40 W
Caisson de basses20W
Satellites2 x 10W
Entrée 3,5 mm1
Entrée micro-USB1
Bluetooth5.0
CommandesBoutons alimentation, volume, réglage des basses, mise en sourdine, réactivation du son, avance, retour, couplage Bluetooth, changement de source, etc., sur la commande sans fil.
Hauteur199.9 mm
Largeur93.9 mm
Épaisseur85.2 mm
Poids389.6 g
Hauteur240 mm
Largeur234 mm
Épaisseur180 mm
Poids2450.6 g
Hauteur29.4 mm
Poids51.8 g
Diamètre69.9 mm
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook